Odbierz bezpłatną próbkę koloru

Sprawdź, czy kolor pasuje do Twojego wnętrza

Idealnie dopasuj nowe meble

Wiemy, że monitory i telefony czasem pokazują kolory odbiegające od rzeczywistości. Często zdarza się, że wybrany kolor tak na prawdę jest ciemniejszy lub jaśniejszy od tego wyświetlanego w podglądzie.

Aby uniknąć takich sytuacji i zmaksymalizować satysfakcję z zakupu oferujemy możliwość bezpłatnej wysyłki do 4 próbek kolorów drewna i 4 próbek koloru obszycia materaca.

Perfekcyjna kompozycja kolorów

Dzięki otrzymanym próbkom perfekcyjnie dopasujesz kompozycję kolorów drewna i materaca. Twoje nowe meble nie tylko świetnie uzupełnią przestrzeń, ale także będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Jak zamówić próbki i ile trwa wysyłka?

Aby zamówić próbki wybranych przez Ciebie kolorów wystarczy, że uzupełnisz formularz na dole strony. Do wysyłki potrzebujemy jedynie danych adresowych oraz kolorów, które chcesz otrzymać. Bezpłatnie wyślemy do 4 kolorów drewna i do 4 kolorów materaca – łącznie możesz więc otrzymać aż 8 próbek w pełni za darmo.

Wysyłka zajmuje zwykle maksymalnie 2 dni, ponieważ musimy przygotować Twoje próbki. W 97% przypadków przesyłka dociera do Was już następnego dnia roboczego.

Bez żadnych zobowiązań

Odbierz całkowicie bezpłatne próbki kolorów

Krok 1: Wybierz kolory próbek

Wybierz maksymalnie 4 kolory drewna i 4 materaca! Jeżeli wybierzesz więcej odrzucimy część wyborów, a kolory wyślemy losowo.

Kolory drewna

Kolory materacy

Krok 2: Dane do wysyłki