Wyjątkowe meble
z litego drewna

  • Trwałość – niestraszne im nawet remonty i przeprowadzki
  • Unikalność – bo nie ma dwóch takich samym kawałków drewna
  • Uniwersalność – idealne połączenie z wystrojem wnętrza
  • Elegancja – naturalne materiały zawsze prezentują się najlepiej

Niezwykła trwałość

Jeżeli szukasz mebli, które przetrwają wiele lat, nawet intensywnego użytkowania, koniecznie sprawdź ofertę mebli z litego drewna. Meble tego typu zachowują swój kształt i wygląd na długie lata.

W naszej pracowni wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane drewno najwyższej jakości oraz odpowiednich parametrach użytkowych. Tworzymy meble, które przyciągają wzrok i odznaczają się wyjątkową długowiecznością.

Unikalny design

Jeśli lubisz, aby przedmioty, które Cię otaczają pełniły funkcję nie tylko praktyczną, ale również podnosiły estetykę pomieszczeń, to z pewnością docenisz nasze autorskie projekty.

Budując nasze meble staramy się zadbać nie tylko o ich funkcjonalną stronę, ale również o ich design. Z tego powodu znajdziesz u nas różne modele oferujące podobną funkcjonalność, ale różne style – po to, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Wielofunkcyjność

Kiedy myślisz o rozkładanym łóżku, z pewnością nie spodziewasz się zbyt dużego komfortu spania. Zmienimy Twój pogląd!

Wyszliśmy temu na przeciw problemu i znaleźliśmy idealne rozwiązanie. Projektując i budując łóżka rozsuwane wyposażamy je w pełnowymiarowe materace w trzech typach, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Mówimy stop niewyspaniu! Więcej o oferowanych przez nas łóżkach dowiesz się na tej podstronie.

Zakochaj się w litym drewnie

Jakie rodzaje materacy są dostępne dla łóżek rozkładanych?

Materac Standard

Materac Standard

Materac wykonany z twardej, poliuretanowej pianki T25. Odznacza się uniwersalnością i niezwykłą sprężystością. Tego typu materac jest łatwo dostępny i wygodny do przenoszenia, ale po odkształceniu nie wraca szybko do swoich pierwotnych kształtów.

Materac Premium

Materac Premium

Materac wykonany z pianki wysokoelastycznej, czyli takiej o zwiększonej sprężystość i wytrzymałości. Szacuje się, że pianka tego typu jest o 40% bardziej wytrzymała niż pianka T25 i nawet 2 razy szybciej wraca do pierwotnego kształtu niż pianka standardowa. Konstrukcja pianki zapewnia perfekcyjne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała – zapewnia odpowiednie ułożenie kręgosłupa, co pozwala mięśniom na rozluźnienie i regeneracje podczas snu.

Materac Premium+

Materac Premium+

Materac wysokoelastyczny HR plus Visco. Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysoką elastycznością punktową. Właściwość ta gwarantuje, że materac odkształca się tylko w miejscu, gdzie spoczywa ciało. Bez względu na ulubioną pozycję snu kręgosłup ma zapewnione optymalne podparcie. Elastyczność punktowa to również istotna cecha, gdy szukamy materaca dla par – nawet w przypadku, gdy waga partnerów znacząco się różni, każda z osób ma zapewniany zdrowy, wygodny i nieprzerwany ruchami drugiego użytkownika sen. Piankę Visco od poprzednich wyróżnia to, że materiał dostosowuje się do użytkownikowi miłe uczucie otulenia.

Odkryj zalety naszych autorskich rozwiązań